Tribina "Napali se na neuspjeh"

Aktiv Tjelesne i zdravstvene kulture u suradnji s voditeljicom Dijanom Matešom, savjetodavnom terapeutkinjom koja s Goranom Živkovićem vodi tribine pod nazivom "Napali se na neuspjeh" organizirao je tribinu u školskoj dvorani. Cilj tribina je potaknuti ljude da prihvate neuspjeh kao sastavni dio života i da što hrabrije i ljepše žive svoje živote. Na Dan škole na tribini "Napali se na neuspjeh" sudjelovali su profesionalni igrač i kapetan seniorske ekipe NK "Slaven Belupo" Tomislav Božić i trener juniorskog uzrasta Škole nogometa NK "Slaven Belupo" Mario Gregurina. Glavna misao vodilja ove sportske tribine bila je da profesionalni sportaši učenicima prenesu neka svoja iskustva i životne priče kako su se svaki puta nakon proživljenog neuspjeha vratili nazad još jači te naučili važne poruke koje su im pripomogle da u budućnosti promišljaju drugačije i to prenose mlađim naraštajima, ali i svojoj djeci. Poručili su im da nikad ne odustanu od svojih snova bez obzira kakav neuspjeh postigli i da budu ono što jesu u novim poslovnim prilikama.

Ivana Posavec, prof.

objavio: Irena Nevjestić   datum: 29. 4. 2024.