UPISI U SREDNJU ŠKOLU KOPRIVNICA

VAŽNO!

ZA ZANIMANJA KOD KOJIH SU POTREBNE ZA UPIS SVJEDODŽBE MEDICINE RADA POTREBNO JE ISTE DONIJETI DO 21.8.2013. U TAJNIŠTVO ŠKOLE!

TO SU:

• medicinska sestra/ tehničar opće njege
  • prodavač
  • rukovatelj prehrambenim strojevima
  • fizioterapeutski tehničar
  • farmaceutski tehničar

2.9. je prvi dan škole i tada ste obavezni donijeti upisnicu te sve dokumente na temelju kojih ste ostvarili dodatne bodove za upis. Ako ne dođete sa svim dokumentima, škola neće moći provjeriti ih i označiti u sustavu te će svaki takav kandidat biti ispisan.

Ako si ispisan i želiš ponovno upisati 1. razred moraš se javiti u Ured državne uprave, Nemčićeva 5, Koprivnica.

Ako si ponavljač 1. razreda a želiš promijeniti program ili školu, moraš se javiti upisnom koordinatoru u školi u tajništvo škole!

NOVO!

Kvote nisu umanjene zbog ponavljača i učenika s teškoćama odlukom ministra znanosti, obrazovanja i sporta.

Uvjeti upisa nalaze se u Natječaju za upis u prve razrede, a sve dodatne informacije pogledajte u dokumentima koje je objavilo MZOŠ (sve u privitku):

1. Odluci o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u 1.razred srednje škole u školskoj godini 2013./2014.
  2. Odluci o upisu učenika u 1.razred srednje škole u školskoj godini 2013./2014.
  3. Popisu predmeta posebno važnih za upis

JESENSKI ROK UPISA U SREDNJU ŠKOLU KOPRIVNICA:

• slobodno 13 mjesta u trogodišnjem zanimanju rukovatelj prehrambenim strojevima

od 19.8.2013. početak prijave kroz www.upisi.hr

do 23.8. 2013. donijeti kod razrednika u osnovnoj školi potvrdu obiteljskog liječnika o zdravstvenoj sposobnosti za zanimanje rukovatelj prehrambenim strojevima

do 27.8.2013. potpisati prijavnicu kod razrednika u osnovnoj školi

29.8.2013. objava konačnih ljestvica poretka - donijeti u školu liječničku svjedodžbu medicine rada

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 6. 5. 2013.