STREET ART FESTIVAL

I naša škola biti će dio prvog koprivničkog Street art festivala organizatori kojeg su kreativni dvojac ma-MUZE, Maša Zamljačanec i Andrea Salajec, čiji je poticati razvoj urbane kulture i ponuditi mladeži u Koprivnici i okolici kulturne i edukativne sadržaje.

Želja organizatorica je da Street art festival postane tradicija grada Koprivnice održavajući se svake godine kako bi grad bio prepoznat kao urbano središte koje potiče mlade na kulturni i društveni aktivizam i angažiranost.

Škola će biti oslikana od strane mladih autora street arta, a biografije poznatog dvojca Zvonimira Haramije Hansa i Oka, donosimo u prilogu. Ujedno pozivamo učenike koji su zainteresirani sudjelovati u akciji da dođu 16. 5. u 20:00 u Kulturno kreativni centar Pixel.

U PRILOGU:

• PROGRAM STREET ART FESTIVALA
  • BIOGRAFIJE AUTORA

Priloženi dokumenti:
Hans_i_Oko_-_bio.doc (458.00 KB)
STREET_ART_FESTIVAL_program.doc (53.00 KB)

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 13. 5. 2013.