Terapija pokretom i plesom

Učenici i mentori srednjih škola koji zajednički rade na projektu E-Medica na temu Terapija pokretom i plesom sastali su se dana 27.5. u 9 sati ujutro ispred Centra za rehabilitaciju Zagreb. U centru za rehabilitaciju vodila ih je gospođa Vanda Kos Jerković, psihoterapeutkinja pokretom i plesom koja ih je upoznala sa samom terapijom te im održala radionicu gdje su mogli vidjeti i isprobati nekoliko tehnika same terapije. Zatim su vidjeli kako izgleda rad s djecom te su i sami sudjelovali u radionici s njima. Predstavnicima je ovo bio prvi susret uživo na kojem su, nakon radionica, dogovorili daljnje korake navedenog projekta. Iz Srednje škole Koprivnica sudjelovali su učenici Laura Sović i Matija Imešek 4. i razreda te mentorica Petra Šimunić.

Petra Šimunić

Priloženi dokumenti:
Medijski_sadrzaj_(7).jpg (201.98 KB)
Medijski_sadrzaj_(8).jpg (194.73 KB)
Medijski_sadrzaj_(9).jpg (214.45 KB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 10. 6. 2024.