NASTAVAK ŠKOLOVANJA NAKON ZAVRŠENE TROGODIŠNJE ŠKOLE

Učenici koji su završili trogodišnje školovanje ili stekli nižu stručnu spremu, u roku od godine dana od završetka strukovnog programa, imaju pravo predati zamolbu za nastavak školovanja u našoj školi do 4. rujna 2013.

Uz pisanu zamolbu za nastavak školovanja u kojoj ćete napisati što želite upisati, potrebno je priložiti sve razredne svjedodžbe i svjedodžbu o završnom ispitu (može fotokopije).

Uvjet za nastavak školovanja je da ostanete unutar svog obrazovnog sektora, da vam je ukupni prosjek ocjena iz prethodnog školovanja 3,50 i najmanje dobro vladanje.

Zamolbe će se zaprimati za zanimanje komercijalist, prehrambeni tehničar, tehničar nutricionist i hotelijersko turistički tehničar.

Upisani učenici kao redoviti učenici dužni su:

• položiti razlikovne odnosno dopunske ispite (način polaganja i rokove utvrđuje nastavničko vijeće) do 31.8.2014. kako bi se mogli uključiti u redovnu nastavu i obaveze redovnog učenika u sljedećoj školskoj godini.

Rok za predaju zamolbi je 4.rujan 2013.

Zamolbe se predaju u tajništvu škole.

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 27. 8. 2013.