Obavijest roditeljima

Poštovani roditelji,

želim vas upoznati s novostima i zadaćama koje nas očekuju u bližoj budućnosti.Ovih dana dobili smo upute vezane uz vrednovanje i ocjenjivanje tijekom nastave na daljinu. Kako je situacija izvanredna roditelji trebaju biti uključeni u rad škole više nego ikada. Molim roditelje da osiguraju i postave djetetu pravila škole u kući i odrede vrijeme za učenje.
Vaša je uloga  poticati dijete da samostalno odrađuje sve zadatke i ohrabrujte ga da se za nejasnoće obrati učitelju. Vaša odgovornost je pomoći djetetu - ali ne raditi umjesto njega. Vi ste ti koji odgajate svoju djecu da ne varaju, ne prepisuju i da cijene svoj i tuđi rad. Zato je važna i vaša suradnja s učiteljima. Posebno ističem da će učitelji vrednovati i aktivnost učenika u izvršavanju svojih obaveza. Zahvaljujem velikom broju roditelja koji prate rad svoje djece te učenici dobro izvršavaju svoje obaveze, a molim i ostale roditelje, čija djeca nisu izvršila i riješila zadane zadatke, da se aktivnije uključe u praćenju svoje djece.

Ovaj tjedan ponavljati će se obrađeno gradivo i učitelji će dati upute učenicima. Nakon Uskrsa učitelji će početi ocjenjivati rad učenika.

Svim učenicima želim puno uspjeha u nadolazećem vremenu!

Svim roditeljima,učenicima i našim zaposlenicima želim sretan i blagoslovljen Uskrs!

Mirjana Buneta-Knežević, dipl.defektolog

objavio: Danijela Mikić   datum: 7. 4. 2020.

Upisi u dječji vrtić 2021.

VESELA KUHINJA

Web drugog razreda

Upisi u srednju 2016./17.

Nacionalni informacijski sustav prijava i upisa u srednje škole

Kalkulator bodova

« Rujan 2024 »

Izvori

HŽ Infrastruktura

Brošura za roditelje

Prevencija nasilja

Micro:bit-upute

"Zajedno za sretno odrastanje"

- smjernice i preporuke

Pravilnici

Ispis statistike od 11. 1. 2015.