Osnovna škola Ivan Lacković Croata Kalinovac

Petak, 21.6.2024. godine završetak nastavne godine

HIMNA ŠKOLE

ŠKOLO LACKOVIĆA CROATE

Jutrom kad se probudim ja na školu pomislim

na lektire i zadatke, znanjem se ponosim

A u školi dani su kao sve iz bajke

crtam, pišem, glumim, o okolišu brinem se.

Školo Lackovića Croate

pjesmom slavim te

u srcu čuvam te.

Školo Lackovića Croate

i kada porastem

uvijek voljeti ću te.

Školo moja volim te.

e-lektire

Ispis statistike od 26. 9. 2011.

Odlazak u mirovinu tajnice Slavice Lacković
Autor: MARINA ŽELJEZNJAK, 25. 10. 2023.

U utorak, 24. listopada, svečano smo se oprostili s našom dragom Slavicom Lacković koja odlazi u zasluženu mirovinu. Naša Slavica tom nas je prigodom bogato počastila te istovremeno razveselila i rastužila.

Svaki oproštaj od dragih ljudi je težak i tužan.  Slavica je svojim dugogodišnjim radom i djelovanjem ostavila trajni pečat u Školi.

Ovim susretom izrazili smo svoju zahvalnost i veliko poštovanje našoj Slavici, koja je 24 godine u školi obavljala poslove tajnice i računovođe.

Zahtjevan i nadasve odgovoran posao obavljala je iznimno profesionalno, stručno i posvećeno. Uvijek je iznalazila rješenja na sve naše upite i želje. Često puta nije bilo jednostavno udovoljiti svemu što smo tražili i htjeli. No, ona je to sve uspijevala ne žaleći truda, a često puta i svoje slobodno vrijeme. Uvijek je bila tu za sve nas, za naša pitanja i probleme, spremna podijeliti savjet ali i pružiti ruku pomoći.

Pored profesionalne strane, njena pozitivna energija, veselo raspoloženje i srdačnost utjecali su da se u njenom društvu uvijek osjećaš dobro, ispunjeno. Njena energija i entuzijazam, ljubaznost uvijek su imali pozitivan utjecaj na sve koji su dolazili u naš kolektiv.

Draga naša Slavice,

puno si nam govorila o danu kad ćeš otići u mirovinu, planirala si to, želimo ti da se svi tvoji planovi i ostvare. Uživaj, radi ono što te čine sretnom i iskoristi svaki trenutak za stvari koje ti pružaju zadovoljstvo.

Neka ti svaki dan bude ispunjen srećom, zdravljem i ljubavlju.

Djelatnici Osnovne škole Ivan Lacković Croata Kalinovac