Osnovna škola Krunoslava Kutena

> Vijesti

Županijsko natjecanje Čitanjem do zvijezda

Autor: Oliver Mucafir, 24. 3. 2023.

U petak, 13.3.2023.g., u OŠ Milana Langa, održano je županijsko natjecanje Čitanjem do zvijezda. U kategoriji kviz znanja sudjelovale su 24 ekipe, među njima i 3 naše.

Ekipa OŠ Krunoslava Kutena (Ivana Bilješko, Nika Majstorović i Nika Smogor - mentorica Dinka Mudri) osvojila je 10. mjesto.
Ekipa PŠ Preseka ( Maja Bešen, Nikolina Halamić i Viktorija Mušak - mentorica Jozefina Barić) osvojila je 23. mjesto.
Ekipa PŠ Rakovec (Tara Čolig, Marta Klemeš i Laura Kuten - mentorica Ljiljana Bušić) osvojila je 3. mjesto.

U kategoriji kreativni uradak bilo je 14 natjecateljica, a među njima su bile i 3 naše učenice koje su ostvarile zapažen uspjeh:
Filipa Naimkadić, mentorica Lorena Leljak, 4. mjesto,
Nikolina Halamić, mentorica Jozefina Barić, 14. mjesto i
Julija Klemeš, mentorica Ljiljana Bušić, 4. mjesto.

Kreativne zaljubljenice u čitanje uživale su u ovom natjecanju i predstavile našu školu u lijepom svjetlu.

Osnovna škola Krunoslava Kutena / Trg Petra Zrinskog 2, HR-10340 Vrbovec / os-kkutena-vrbovec.skole.hr / ured@os-kkutena-vrbovec.skole.hr