Osnovna škola Mejaši

NACIONALNI ISPITI ZA UČENIKE ČETVRTIH RAZREDA

Autor: Josipa Banić, 1. 3. 2024.

4., 6. i 8. ožujka 2024. u svim osnovnim školama u Republici Hrvatskoj, provode se Nacionalni ispiti za sve učenike četvrtih razreda.
U te dane, učenici razredne nastave imat će posebnu organizaciju rada. Za učenike predmetne nastave, nastava će se održavati prema uobičajenom rasporedu.

U nastavku vijesti, možete pročitati detaljnije o organizaciji rada te preuzeti raspored polazaka kombija za tjedan od 4. do 8. ožujka 2024.

4. ožujka 2024.

Svi razredni odjeli  razredne nastave, osim četvrtih razreda, u jutarnjoj smjeni (smjena A) trebaju izaći na terensku nastavu. Ostali razredni odjeli (međusmjena i smjena B) mogu organizirati terensku nastavu ili ostati u školi..

Razredni odjeli u međusmjeni koji ne idu na terensku nastavu (osim posebne skupine) neće imati slobodne učionice za održavanje prvog školskog sata.

Učenici u poslijepodnevnoj smjeni (smjeni B) mogu organizirati  nastavu prema uobičajenom rasporedu, ukoliko ne idu na terensku nastavu.

Učenici četvrtih razreda,  toga dana pišu samo nacionalne ispite (od 9:00 do 11:45 s pauzom). Učenici četvrtih razreda u školu trebaju doći u 8:30 sati.

U jutarnjoj smjeni prijevoz kombijem bit će organiziran samo za učenike 4. razreda na i s nacionalnih ispita. U poslijepodnevnoj smjeni i međusmjeni,  kombi je organiziran po uobičajenom rasporedu

6. i 8. ožujka 2024.

Svi učenici 4. razreda (učenici i A i B smjene) dolaze ujutro u školu na prvi školski sat u 7:45 sati. Održat će im se jedan školski sat po rasporedu. U 8:30 sati idu u svoje ispitne prostorije. Nakon nacionalnih ispita idu kući.

Učenici od 1. do 3. razreda i posebnoj skupini u srijedu i petak imaju posebno organiziranu nastavu:

SMJENA A – nastava je organizirana po rasporedu zvonjenja međusmjene.

SMJENA B – nastava je organizirana po redovitom rasporedu poslijepodnevne smjene.

Razredi koji nastavu imaju u međusmjeni bit će podijeljeni u smjenu A i B.

1.a, 2.d i posebna skupina, nastavu imaju sa smjenom A (dolaze u međusmjenu kao i inače).

1.b, 1.c i 1.d nastavu imaju sa smjenom B (u školu dolaze poslijepodne)

OGLASNA PLOČA

Sjednica UV-a

održana je u ponedjeljak, 8. srpnja 2024., s početkom u 10:00 sati u maloj dvorani.

Upute za razrednike:

e-Dnevnik za razrednike

Upute za nastavnike:

e-Dnevnik za nastavnike

Sve o Tablet računalima

Prezentacija s roditeljskog,

Upute za SIM kartice...

KNJIGOVODSTVO
PRAVILNICI

Osnovna škola Mejaši / Mejaši 20, HR-21000 Split / os-mejasi-st.skole.hr / ured@os-mejasi-st.skole.hr