Osnovna škola Mejaši

SUDJELOVANJE U HUMANITARNIM AKCIJAMA

Autor: Josipa Banić, 29. 2. 2024.

I u ovoj školskoj godini sudjelovali smo u humanitarni akcijama. Jedna od njih je akcija Gradskog društva Crvenoga križa pod nazivom „Solidarnost na djelu“. Ovom akcijom, prikupljali smo higijenske i prehrambene proizvode za socijalno ugrožene građane grada Splita.

Druga akcija u kojoj smo sudjelovali je akcija koju je organizirala  Županijska udruga slijepih, a povodom obilježavanja Dana bijelog štapa. U ovoj akciji su se prikupljala financijska sredstva potrebna za rad Udruge te kupnju skupih pomagala slijepim osobama.

Od Gradskog društva Crvenoga križa i Županijske udruge slijepih, dobili smo zahvalnice za sudjelovanje u akcijama.

zahvaljujemo svim učenicima, roditeljima i djelatnicima Škole koji susudjelovali u ovim humanitarnim akcijama!

OGLASNA PLOČA

Sjednica UV-a

održana je u ponedjeljak, 8. srpnja 2024., s početkom u 10:00 sati u maloj dvorani.

Upute za razrednike:

e-Dnevnik za razrednike

Upute za nastavnike:

e-Dnevnik za nastavnike

Sve o Tablet računalima

Prezentacija s roditeljskog,

Upute za SIM kartice...

KNJIGOVODSTVO
PRAVILNICI

Osnovna škola Mejaši / Mejaši 20, HR-21000 Split / os-mejasi-st.skole.hr / ured@os-mejasi-st.skole.hr