Osnovna škola Mejaši

SVEČANA PODJELA SVJEDODŽBI UČENICIMA OSMOGA RAZREDA

Autor: Ivana Burić, Lidija Brkan, 4. 7. 2024.

U ponedjeljak, 1. srpnja, učenicima osmoga razreda svečano su podijeljene svjedodžbe i nagrade za postignuća u sportu i raznim natjecanjima. Domovinu smo prvo pozdravili himnom, a onda je ravnateljica Josipa Banić uputila poticajne riječi našim osmašima. Naglasila im je da uvijek biraju znanje i obrazovanje, no da je najbitnije postati dobar i pošten čovjek. Zbor Osnovne škole Mejaši dirnuo je sve prisutne svojom obradom pjesme Tvoja zemlja za što su bili i nagrađeni pljeskom.

Talent i natjecateljski duh naših učenika došao je do izražaja pri dodjeli nagrada. Naši učenici istaknuli su se na županijskim i državnim razinama sportskih natjecanja, natjecanja u znanju te zborskim nastupima. Ove je godine najnagrađivaniji učenik Niko Barić koji je i proglašen za najboljega učenika Škole. Čestitamo svim našim učenicima i želimo im puno uspjeha u svim njihovim budućim izazovima!

OGLASNA PLOČA

Sjednica UV-a

održana je u ponedjeljak, 8. srpnja 2024., s početkom u 10:00 sati u maloj dvorani.

Upute za razrednike:

e-Dnevnik za razrednike

Upute za nastavnike:

e-Dnevnik za nastavnike

Sve o Tablet računalima

Prezentacija s roditeljskog,

Upute za SIM kartice...

KNJIGOVODSTVO
PRAVILNICI

Osnovna škola Mejaši / Mejaši 20, HR-21000 Split / os-mejasi-st.skole.hr / ured@os-mejasi-st.skole.hr