Korisnik:
Lozinka:

Završen "Dječji Kranjčić"

Na završnoj svečanosti 13. Susreta hrvatskoga dječjega duhovnoga stvaralaštva „Stjepan Kranjčić” za književno i likovno stvaralaštvo učenika osnovnih škola u Republici Hrvatskoj sudjelovali su učenici Andreas Mužic, Lara Vađon i Luka Kotiščak iz 3. b razrednog odjela kojima je mentorica Snježana Hranić i Elena Gizdavec iz 5. b razrednog odjela čiji je mentor Ivica Radić.

Na svečanosti koja okuplja učenike iz cijele Hrvatske rad Lare Vađon, „Put kojim želim ići“ je  odabran za javno izvođenje. Lara je nagrađena dodatnom nagradom u žanru proze. Na izložbi likovnih radova nastalih na temu Darovi hrabrosti, izložen je rad Elene Gizdavec. Nakon javnih izvedbi i dodjele nagrada, dan je bio ispunjen radionicama i edukacijom za djecu i odrasle te turističkim razgledom grada Križevaca tijekom kojeg su prošetali glavnim ulicama, čuli puno zanimljivog, posjetili su gradske muzeje i Međunarodnu izložbu čipke, a na kraju su i zapjevali na ulicama grada čiji dani upravo traju.

Boravak u Križevcima svima će ostati u lijepom sjećanju, a zbornik radova ostat će trajni spomen na ovaj susret.

Snježana Hranić

objavio: Mario Bontek   datum: 2. 5. 2024.

Ispis statistike od 20. 10. 2010.

Brojač na našoj web stranici postavljen je prije deset godina. Gotovo osamdeset posjeta u prosjeku dnevno, nije malo za školsku stranicu :-)

Važne poveznice