Korisnik:
Lozinka:

Županijska smotra učenički zadruga

Sara Vađon i Lana Kraljić, učenice sedmog razreda,  predstavljale su Učeničku zadrugu Jurek na 27. smotri učeničkih zadruga Varaždinske županije

U petak 3. svibnja 2024. godine u Gospodarskoj školi u  Varaždinu  održala se županijska smotra učeničkih zadruga osnovnih i srednjih škola Varaždinske županije te sajam vježbeničkih tvrtki. Svoje proizvode i aktivnosti na ovogodišnjoj smotri predstavilo je 26 učeničkih zadruga. Učeničku zadrugu Jurek  predstavljala je sekcija Kreativne krpice koju vodi učiteljica Hrvatskog jezika Elena Kovačić. U zadruzi se cijele godine posvetila pažnja recikliranju i održivom razvoju pod vodstvom voditeljice zadruge Snježane Hranić te je to rezultiralo proizvodima od recikliranih materijala – tegli od konzerva i tulipana sašivenih od krpica. Odlukom Prosudbenog povjerenstva naša je zadruga osvojila 3. mjesto.

Priloženi dokumenti:
Zupanijska_smotra_UZ.jpg (103.15 KB)

objavio: Mario Bontek   datum: 10. 5. 2024.

Ispis statistike od 20. 10. 2010.

Brojač na našoj web stranici postavljen je prije deset godina. Gotovo osamdeset posjeta u prosjeku dnevno, nije malo za školsku stranicu :-)

Važne poveznice