Ekonomska škola Braća Radić

Izlet u Zagreb

Autor: Nataša Šantić, 12. 11. 2023.

Dana 11. studenoga 2023. za učenike naše škole organiziran je izlet u Zagreb. Organizatorica je bila prof. Mirela Fekete.

Učenici 2. i 3. K te 1. i 3. Pr Don razreda sa svojim razrednicima i pratiteljima posjetili su Konzum Akademiju, a ostali učenici i nastavnici najprije su se uputili na Interliber., međunarodni sajam knjiga i učila.

Unatoč velikom broju ljudi i užurbanoj atmosferi, ipak smo uspjeli razgledati i kupiti pokoju zanimljivu knjigu. Izbor knjiga bio je ogroman i bilo je nemoguće svaki naslov osjetiti pod rukama.

Interliber, kao i svake godine, ostavi dobar dojam svojom raznolikošću djela i sadržaja koje nudi svojim posjetiteljima. Masa znatiželjnih ljudi i mirisi još nepročitanih stranica idealna su kombinacija za opuštanje i uživanje svih ljubitelja tečnog štiva.

Nakon Interlibera autobusima smo krenuli prema Arena Centru u kojem smo imali priliku pogledati raznovrsnu ponudu najvećih svjetskih brandova.

U Areni je veliki izbor restorana brze prehrane gdje su učenici nešto mogli pojesti ili iskoristiti vrijeme za posjet trgovinama te na međusobno druženje.

U popodnevnim satima uputili smo se prema centru Zagreba te razgledali Trg bana Jelačića. Učenici su također imali slobodno vrijeme za razgledavanje i druženje.

Nakon slobodnog vremena na Trgu, prošetali smo do našeg posljednjeg odredišta – Kazališta Vidra. Nakon predstave Julijin balkon ili Ljubav na drugi pogled uputili smo se prema autobusima te krenuli put Đakova.

Priloženi dokumenti:
Trg_2.jpg (139.28 KB)

« Travanj 2024 »

Ekonomska škola Braća Radić / Vijenac kardinala A. Stepinca 11, HR-31400 Đakovo / ss-ekonomska-bracaradic-dj.skole.hr / ured@ss-ekonomska-bracaradic-dj.skole.hr