Ekonomska škola Braća Radić

WORKING IN EUROPE - SKILLS FOR SUCCESS

Završni susret projekta Working in Europe u Buzau, Rumunjska

Autor: Zlata Hrženjak, 4. 6. 2017.

Ekonomska škola braća Radić iznenadila je svoje europske partnere u projektu zavidnom suradnjom s lokalnim medijima

Slušati učenike i nastavnike Ekonomske škole braća Radić u nekoj emisiji naših radija ili pročitati informaciju o njihovim međunarodnim aktivnostima na lokalnim portalima više nikome nije neobično. „Erasmus+“ je postao izraz poznat velikom broju naših sugrađana zahvaljujući tim istim medijima koji su uvijek spremni odvojiti dio svog prostora za informiranje o brojnim putovanjima, iskustvima i rezultatima.

Još su nam svježe vijesti o dojmovima učenika koji su se vratili iz Poljske, a već se javljamo s novostima sa završnog susreta nastavnika u okviru projekta „Working in Europe – skills for success“. Susret se održavao u Buzau, Rumunjska od 6. do 10. lipnja s ciljem rezimiranja ostvarenih zadataka i ishoda tijekom dvije godine trajanja projekta i pisanja zajedničkog završnog izvješća za nacionalne agencije koje između ostalog treba dokumentirati diseminacijske aktivnosti svakog pojedinog partnera usvojim zemljama. Kao predstavnice naše škole sudjelovale su profesorice Bernardica Šušak, Brankica Radonić i Zlata Hrženjak.

Ekonomska škola braća Radić je predstavila svoju mrežnu stranicu posvećenu projektu na kojoj se nalazi 19 poveznica s člancima o mobilnostima učenika i nastavnika, ali i o boravku sudionika iz pet zemalja u Đakovu prošle godine.

Nadamo se da će se ova uspješna i hvale vrijedna suradnja nastaviti i dalje te da će se informacije o novim projektima širiti . Susret je poslužio i za dogovor o novim projektima. Ideje postoje; ekologija i zaštićena područja, marketing, a možda i nešto treće. Dogovoreno je da se tijekom ljeta razmijene sugestije i odabere tema za novi projekt.

« Travanj 2024 »

> Projekti  > ERASMUS+  > Copy of IBRAVE
Ekonomska škola Braća Radić / Vijenac kardinala A. Stepinca 11, HR-31400 Đakovo / ss-ekonomska-bracaradic-dj.skole.hr / ured@ss-ekonomska-bracaradic-dj.skole.hr