Osnovna škola dr. Mate Demarina Medulin

Svečano otvorenje novog dijela škole i školske sportske dvorane

Autor: Dimitrije Milaković, 14. 10. 2019.

14. listopada 2019.  održano je svečano otvorenje novoizgrađenog dijela naše škole i školske sportske dvorane

Svečanim programom u kojem su sudjelovali školski zbor i orkestar pod vodstvaom učiteljice glazene kulture Tonke Lazarić, folklorna grupa učenika nižih razreda pod vodstvom učiteljice Jasminke Zović, učenice osmog razreda Sara Lorencin i Emili Radolović sa svojim autorskim pjesmama na čakavskom narječju te učenici šestog razreda  Ljubomir Grgorinić Rađen i Denis Bikić koji su svirali roženice - obilježen je ovaj dugoočekivan  i važan događaj za sve učenike i učitelje naše škole i stanovnike našega kraja.

Svečanosti su prisustvovali načelnik Goran Buić i  predstavnici Općine Medulin, ministrica znanosti i obrazovanja Blaženka Divjak i drugi politički uglednici, zamjenik župana Fabrizio Radin, pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje, sport i tehničku kulturu Istarske županije Patricia Percan, župnik župe Medulin Hrvoje Okadar te ostali uvaženi gosti.

Svim okupljenim obratili su se načelnik Općine Medulin Goran Buić, tajnik Uprave tvrtke izvođača Radnik d.d. Darko Jambreković, zamjenik župana koji obnaša dužnost župana Istarske županije Fabrizio Radin i ministrica znanosti i obrazovanja Blaženka Divjak.  Osvrnuli su se na proteklih devet mjeseci u kojima je izvršena nadogradnja postojeće školske zgrade, kojom su učenici dobili šest novih učionica s kabinetima, dva praktikuma s pripadajućim kabinetima, školsku knjižnicu i čitaonicu, i izgradnja nove sportske dvorane. Čestitali su na brzoj i uspješnoj realizaciji ovog velikog projekta i poželjeli puno uspjeha u radu svim učenicima i učiteljima.

Na kraju, uz blagoslov škole župnika župe Medulin Hrvoja Okadara, načelnik Goran Buić, ministrica Blaženka Divjak te zamjenik župana  Fabrizio Radin rezanjem vrpce svečano su otvorili školu.

Svi uzvanici, roditelji, učenici, sumještani i ostali gosti prošetali su novim prostorima škole i iskazali zadovoljstvo videći tehnološki opremljene učionice i suvremeno opremljenu sportsku dvoranu - ono što su dugo godina čekali i zasluženo dobili.  Svima čestitamo, a našim učenicima i učiteljima želimo ugodan boravak u školi i puno uspjeha u radu.

PRIBOR ZA PRVAŠIĆE
Priručnik za roditelje

Forum za slobodu odgoja

Publikacija

"Kako s djecom i mladima razgovarati o ratu u Ukrajini"

sa smjernicama odraslima za potporu i podršku djeci i mladima u teškim trenucima

Ukraine, I Love Ukraine, Prapor Ukraine, Like, Heart - Love Ukraine Png PNG  Image | Transparent PNG Free Download on SeekPNG

Meteorološka postaja

« Rujan 2024 »

Cvrčak br. 45., 2023./2024.

Priloženi dokumenti:
Cvrcak 2023.-2024..pdf

Kalendar šk. god. 2023./2024.

Red Oak School District - Red Oak 2020-2021 School Calendar

POPIS UDŽBENIKA

Popis odabranih udžbenika i dodatnih obrazovnih materijala za šk. god. 2023/2024.

Ending Summer Learning Loss: Can It Be the Key to True Education Reform? |

Školski kurikulum i GPP

Javni natječaji i pozivi

11 best free websites for hospitality job search – BornHotelier