Osnovna škola Mejaši

„DAN SREDNJIH ŠKOLA SPLITSKO – DALMATINSKE ŽUPANIJE“

Autor: Josipa Banić, 22. 4. 2024.

Splitsko - dalmatinska županija, Upravni odjel za prosvjetu i ove godine organizira manifestaciju "Dan srednjih škola Splitsko - dalmatinske županije".
Cilj ovog predstavljanja je da se sve srednje škole Splitsko -  dalmatinske županije predstave putem informativnih štandova te u izravnom kontaktu s učenicima, roditeljima i ostalom zainteresiranom javnošću pruže sve relevantne informacije o nastavnim programima i upisima. Pored škola predstavit će se i druge važne institucije poput Hrvatske gospodarske komore, Hrvatske obrtničke komore i Zavoda za zapošljavanje s važnim informacijama iz gospodarstva te potrebama hrvatskog gospodarstva i obrtništva u odnosu na obrazovanje, znanja i zanimanja za kojima postoji potreba na tržištu rada.
Manifestacija "Dan srednjih škola Splitsko - dalmatinske županije 2024." će se održati u subotu, 18. svibnja 2024. od 9:00 do 14:00 sati na prostoru Kazališnog trga – Trga Gaje Bulata, odnosno na platou ispred zgrade Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu. Svečano otvaranje predviđeno je s početkom u 11 sati.

U prilogu vijesti, možete pronaći obavijest Splitsko - dalmatinske županije.

Priloženi dokumenti:
Obavijest_-_Dan_srednjih_skola_SDZ.pdf (342.04 KB)

OGLASNA PLOČA

Sjednica UV-a

održana je u ponedjeljak, 8. srpnja 2024., s početkom u 10:00 sati u maloj dvorani.

Upute za razrednike:

e-Dnevnik za razrednike

Upute za nastavnike:

e-Dnevnik za nastavnike

Sve o Tablet računalima

Prezentacija s roditeljskog,

Upute za SIM kartice...

KNJIGOVODSTVO
PRAVILNICI

Osnovna škola Mejaši / Mejaši 20, HR-21000 Split / os-mejasi-st.skole.hr / ured@os-mejasi-st.skole.hr