Osnovna škola Mejaši

ZAVRŠENO NATJECANJE MAT liga (i MAT ligica)

Autor: Bože Markovina, Lidija Brkan, 29. 4. 2024.

Završeno je ekipno matematičko natjecanje MAT liga (i MAT ligica) na kojem je sudjelovalo 14 parova učenika od 5. do 8. razreda naše škole te ove godine prvi put i najmlađi natjecatelji – naši prvašići, njih čak 10 parova. Učenici su kroz četiri kola uložili puno truda da bi ostvarili vrhunske rezultate. Iako neke ekipe nisu mogle sudjelovati u svakom kolu natjecanja, ostvarili su zapažene rezultate.

Najveći rezultat ostvarili su učenici 6. A razreda Ante Perić i Lovre Šerić koji su u konkurenciji od 609 parova 6. razreda iz cijele države, a i šire, nakon četiri kola ostvarili 1. mjesto i time se plasirali u završno finale koje će se održati 18.5.2024. u Zagrebu. Učenicima i mentoru Boži Markovini želimo puno sreće u finalu.

Čestitamo svim učenicima i mentorima na izvrsnim rezultatima!

Rezultati MAT Lige:

Natjecanje se provelo u 4 kola u 370 škola iz 193 gradova i sela.

1. kolo – 4. listopada 2023.

2. kolo – 6. prosinca 2023.

3. kolo – 8. veljače 2024.

4. kolo – 19. travnja 2024.

OGLASNA PLOČA

Sjednica UV-a

održana je u ponedjeljak, 8. srpnja 2024., s početkom u 10:00 sati u maloj dvorani.

Upute za razrednike:

e-Dnevnik za razrednike

Upute za nastavnike:

e-Dnevnik za nastavnike

Sve o Tablet računalima

Prezentacija s roditeljskog,

Upute za SIM kartice...

KNJIGOVODSTVO
PRAVILNICI

Osnovna škola Mejaši / Mejaši 20, HR-21000 Split / os-mejasi-st.skole.hr / ured@os-mejasi-st.skole.hr