Osnovna škola Mejaši

OD PLITVICA DO DUBROVNIKA RUKOMETAŠICE NAJBOLJE

Autor: Ante Jurić, Lidija Brkan, 21. 5. 2024.

Rukometašice OŠ Mejaši pobjedile su na međužupanijskom školskom natjecanju i time osigurale nastup na državnom prvenstvu za petašice i šestašice koje se održava u lipnju u Vinkovcima. Još je jedan trofej zlatnoga sjaja u našim vitrinama.
Dana 21. svibnja došle su u Metković te odmjerile snage s domaćinom. Na njihovom su parketu pobjedili 18-10, a nakon toga su nadigrale djevojčice iz Gospića rezultatom 16-14. Čestitamo!!!

Predstavljale su nas učenice:

Kapetanica Nika Kalinić (6.B), Ena Jelavić (6.B), Roza Marković (6.B), Lana Pavlović (6.B), Stela Polić (6.A), Patricija Nevešćanin (6.C), Ajla Arnautović (6.D), Vana Mastelić (6.D), Ema Hrgović (6.D), Petra Ivelić (5.A) i Lea Patricia Šitum (5.A). S učenicama je putovao učitelj Ante Jurić.

OGLASNA PLOČA

Sjednica UV-a

održana je u ponedjeljak, 8. srpnja 2024., s početkom u 10:00 sati u maloj dvorani.

Upute za razrednike:

e-Dnevnik za razrednike

Upute za nastavnike:

e-Dnevnik za nastavnike

Sve o Tablet računalima

Prezentacija s roditeljskog,

Upute za SIM kartice...

KNJIGOVODSTVO
PRAVILNICI

Osnovna škola Mejaši / Mejaši 20, HR-21000 Split / os-mejasi-st.skole.hr / ured@os-mejasi-st.skole.hr