Korisnik:

E-knjižnica

Nagrada za Gabriela Kosa

Iznenađenje za Gabriela Kosa

Gabriel Kos učenik je 5.c razreda. S programiranjem u programskom jeziku Logo se prvi puta susreće u 4. razredu kroz izvannastavnu aktivnost Mladi informatičari . U petom razredu nastavio je s radom u Logu kroz dodatnu nastavu iz informatike te kroz sudjelovanje na natjecanju Hrvatska logo liga. Nakon provedenog Školskog natjecanja iz informatike pozvan je na Županijsku razinu u dvije kategorije Algoritmi - Logo i Digitalne kompetencije. Temeljem rezultata županijske razine natjecanja, na Državno natjecanje iz informatike šk. god. 2022./2023. koje je održano od 18. do 21. travnja 2023. u Vodicama, također je sudjelovao u obje kategorije te osvojio 1. mjesto u kategoriji Algoritmi - Logo te 7. mjesto u kategoriji Digitalne kompetencije.

Tijekom dosadašnjeg školovanja uključen je i na dodatnu nastavu iz matematike. Vrhunski rezultati ga od Školskog, preko Županijskog natjecanja također dovode do Državnog natjecanja iz matematike koje se održalo od 24. do 26. travnja 2023. u Poreču gdje osvaja 2. mjesto.

Osim toga ove godine, temeljem svih ostvarenih rezultata, pozvan je na Hrvatsku logo olimpijadu.

Naša škola ima mnogo talentiranih  i uspješnih mladih nada koje pokušavamo poticati na razvijanje njihovih talenata. Tvrtka RAO d.o.o. također je svjesna ulaganja u budućnost i potiče izvrsnost nadarenih učenika.

Zahvaljujemo gospodinu CEO Siniši Lukaču i gospodinu CTO Robertu Jukiću iz tvrtke RAO d.o.o koji su Gabrielu darovali vrijedne poklone uz koje će se još bolje moći pripremati uz podršku, stručnost i trud svojih mentorica: Ivane Sečen, prof. i Tanje Djaković, prof.

Bravo za sve!

CEO Siniša Lukač, Gabriel Kos,  CTO Robert Jukić

Ravnatelj Žarko Ćorić, CEO Siniša Lukač, Gabriel Kos,

Ivana Sečen, CTO Robert Jukić

objavio: Ivana Sečen   datum: 15. 5. 2023.

Upisi u 1. razred OŠ Vjenceslava
Novaka u školskoj godini 2024./2025.

Upisnica

Upisno područje

Zamolba za upis izvan upisnog
područja

Upitnik za roditelje

Suglasnot za upotrebu osobnih
podataka

Anketa za izbornu nastavu:

- vjeronauka

- informatike

Ispis iz OŠ Vjenceslava Novaka

Zamolba za ispis

Ispisnica

Monografija škole

50. obljetnica škole

Idemo u srednju!

Kutak stručne službe

Žarko Manjkas Crvenkapa

Aktivnosti u školskoj knjižnici
i izvan nje!

Radno vrijeme školske knjižnice

ponedjeljak, srijeda, petak

utorak, četvrtak

Fond školske knjižnice možete pretražiti
i online na poveznici.

Osiguranje

Ambidekster

Free counters!

Ispis statistike od 1. 2. 2012.