Osnovna škola Breznički Hum

Vlakom na lutkarsku predstavu

Autor: Autorizirani korisnik iz druge škole , 11. 6. 2024.

Članovi Lutkarske i Dramsko-scenske skupine 2. i 4. razreda i Dramsko-recitatorske skupine 5. i 6. razreda krenuli su 5. lipnja 2024. godine na terensku nastavu u Zagreb. Putovali su vlakom u pratnji svojih voditeljica Nataše Črlenec i Vesne Pucak, a u Zagrebu su pogledali odličnu lutkarsku predstavu „Petar Pan“ i sudjelovali u radionici izrade i animacije lutaka.

Uobičajeno uzbuđenje zbog odlaska na terensku nastavu bilo je tim veće jer se putovalo vlakom iz Konjščine prema Glavnom kolodvoru - Zagreb. Dolaskom u Zagreb upoznali su se s Glavnim kolodvorom i djelatnostima vezanim za željeznički promet, nakon toga su razgledali spomen mjesto žrtvama holokausta koje je na samom kolodvoru.

Bilo je vrijeme da krenu laganom šetnjom prema Zagrebačkom kazalištu lutaka gdje su pogledali lutkarsku predstavu „Petar Pan“, a nakon toga odradili radionicu izrade i animacije lutaka.

Oko podneva su se svi uputili prema McDonald'su na ručak. Fino su se najeli te krenuli u kratko razgledavanje ulica Zagreba prema željezničkom kolodvoru. Stigavši na Glavni željeznički kolodvor, vlak ih je već dočekao te su se vi smjestili na svoja mjesta. Sigurno su doputovali u Konjščinu gdje su ih dočekali roditelji.

Prema razgovoru s učenicima, svi su bili jako zadovoljni te se veselimo novim terenskim nastavama i putovanjima vlakom.

Točno vrijeme
Trenutno lokalno vrijeme u Novi Marof:
IZGRADI ŠARENO

EMISIJA: IZGRADI ŠARENO

Praznici za...
Najljepši školski vrt 2009.
Najljepši školski vrt 2015.

Slušaj kako zemlja diše

radijska emisija

OŠ Breznički Hum

Free Web Hit Counter

Važni dokumenti

> MZOS
 > AZOO
 > MATICA MZOS

> BUG
 > ENTER
 > PC CHIP

MI JEDEMO ODGOVORNO
Županijski Lidrano 2015.

Nastup Dramske skupine

na Županijskoj smotri

LiDraNo 2015. u HNK-u

Varaždin (snimka)

« Rujan 2024 »

Da li ste zadovoljni aplikacijom eDnevnik?

Osnovna škola Breznički Hum / Breznički Hum 14, HR-42225 Breznički Hum / os-breznicki-hum.skole.hr / ured@os-breznicki-hum.skole.hr