Srednja škola Dugo Selo

10:10 - 10:30

Popodnevna smjena

VELIKI ODMOR

Ispis statistike od 30. 3. 2019.

Dugo Selo

Otvorena vrata škole

Sigurno na internetu

Profesorska poveznica

Inspirativni uspjesi naših učenika i mentora na županijskim i međužupanijskim natjecanjima
Autor: Administrator , 5. 5. 2024.

Naši učenici pokazuju i ove godine na brojnim natjecanjima da imaju znanja, vještine i odvažnosti. Njihovi uspjesi nisu samo rezultat slučajnosti, već posljedica predanog rada i neprekidnog truda uz svesrdnu podršku i poduku profesora mentora.

Županijsko Natjecanje iz kemije

Na Županijskom natjecanju iz kemije pod mentorstvom profesorice Valentine Medved, učenici gimnazijskog smjera su pokazali da im kemija nije zavrzlama. Petar Marić, učenik trećeg razreda gimnazije osvojio je drugo mjesto, dok je Sven Ravnjak, također učenik trećeg razreda gimnazije, zauzeo treće mjesto, a svoje znanje testirali su i Mihael Galić, učenik drugog razreda gimnazije te Petar Ravnjak, učenik prvog razreda gimnazije.

Županijsko Natjecanje iz matematike

Počinjemo se navikavati na sjajne uspjehe koje naši matematičari postižu na županijskim natjecanjima! Pod mentorskim vodstvom profesorice Jasne Stublić gimnazijalac trećeg razreda Petar Marić ponovno je osvojio prvo mjesto, a njegov razredni kolega Sven Ravnjak zauzeo je četvrto mjesto. Matematičkim zavrzlamama bavili su se i Matea Bulić, učenica drugog razreda gimnazije, pod mentorstvom profesorice Anite Ravnjak, te učenici trećeg razreda tehničara za računalstvo Antonio Jaković i Filip Čižmek pod mentorstvom profesorice Ingrid Stipić.

Županijsko Natjecanje iz informatike

Jednako odličnim su nas vijestima razveselili i ljubitelji informatike! Učenik prvog razreda tehničara za računalstvo Jan Šeb, uz mentorstvo profesorice Veronike Jambrović, osvojio je prvo mjesto! Informatičko znanje testirali su i učenik drugog razreda tehničara za računalstvo Dario Ciganić te učenici trećeg razreda tehničara za računalstvo Antonio Jaković, Juraj Videc i Filip Čižmek pod mentorstvom profesorice Ružice Mlinarić.

Županijsko Natjecanje iz biologije

Naš se matematički znalac Petar Marić okušao i u testiranju znanja iz biologije pod mentorstvom profesorice Vlatke Romanović.

Natjecanja iz hrvatskog jezika

Ljubitelji gramatičkih i pravopisnih zagonetki okušali su se u poznavanju hrvatskog jezika na županijskom Natjecanju iz hrvatskog jezika. To su: Marija Božanović, učenica prvog razreda gimnazije, i Fabian Graberec, učenik drugog razreda ekonomista uz mentorstvo profesorice Marine Mihaljević, Mihael Stuckle Ostojić, učenik drugog razreda gimnazije, pod mentorskim vodstvom  profesorice Ane Pandžić, te učenici trećih razreda gimnazije Gabrijela ZečevićAlen Šebek i Ana Matoš pod mentorstvom profesorice Biljane Šoltes.

Kreativnim izražavanjem pozabavio se Patrik Badenić, učenik drugog razreda strojarskog računalnog tehničara, uz mentorstvo profesorice Simone Košnjak. Predstavio je kratku priču na županijskoj smotri Lidrano.

Frizerska natjecanja

Naše frizerke redovito donose pehare i medalje sa svih natjecanja na koja odu pa su tako ove godine osvojile treće mjesto i učenica trećeg razreda frizera Monika Tunjić na međužupanijskom Natjecanju World Skills Croatia i učenica istog razreda Ivona Budić na školskom Natjecanju frizera Hrvatske Beauty&Hair Expo, obje pod mentorskim vodstvom strukovne učiteljice Jelene Fištrek.

Međužupanijsko Natjecanje World Skills Croatia - disciplina električne instalacije

U postavljanju električnih instalacija natjecao se učenik trećeg razreda elektromehaničarskog smjera Borna Pranjić uz mentorstvo profesora Jerka Crnčića na međužupanijskom Natjecanju iz električnih instalacija World Skills Croatia.

Međužupanijsko Natjecanje World Skills Croatia – disciplina kućne instalacije

U postavljanju kućnih instalacija okušali su se Patrik Popović, učenik trećeg razreda smjera instalater grijanja i klimatizacije, i Patrik Peštić, učenik trećeg razreda smjera plinoinstalater, uz mentorsku podršku profesorice Marine Grgurić.

Marljivim radom i neumornom želju za učenjem i usavršavanjem vještina, naši učenici i mentori postižu vrijedne uspjehe postajući tako svima nama inspiracija i poticaj za neprestani trud i izvrsnost u svemu što radimo.  Čestitke svima!