Osnovna škola Alojzija Stepinca Zagreb

Europsko finale međunarodnog natjecanja HIPPO – ENGLISH WITHOUT BORDERS OLYMPIAD

Autor: Andrijana Milak, 21. 5. 2024.

Naša škola i ove godine sudjeluje u HIPPO natjecanju iz engleskoga jezika koje je organizirano u četiri kruga - školska, državna, europska i svjetska razina.

Nakon pristiglih rezultata na  državnoj razini, Lara Cvjetković i Lina Srzentić, učenice 5.c razreda, plasirale su se u europsko finale natjecanja koje će se održati od 21. do 23. svibnja u Lido di Jesolu, pokraj Venecije. Nakon europskih kvalifikacija utvrdit će se konačna lista finalista koji u rujnu putuju na svjetsko finale u Assisi. Učenice i njihova mentorica Suzana Galić Karniž otputovale su u Lido di Jesolo. Čestitke od srca Lari i Lini na izvrsnom rezultatu i poželimo im puno uspjeha u Italiji!

Suzana Galić Karniž, prof.

Osnovna škola Alojzija Stepinca Zagreb / Palinovečka 42, HR-10000 Zagreb / os-astepinca-zg.skole.hr / ured@os-astepinca-zg.skole.hr