Ekonomska škola Imotski

Kako bi se po vašem mišljenju mogli smanjiti izostanci s nastave?

e-Knjižnica

SafetyNet

Ispis statistike od 29. 9. 2010.

NAČIN PROCJENE KANDIDATA ZA RADNO MJESTO NASTAVNIK PRAVNE SKUPINE PREDMETA I NASTAVNIK EKONOMSKE SKUPINE PREDMETA
Autor: Anita Petrović, 3. 11. 2023.

NAČIN PROCJENE KANDIDATA ZA RADNA MJESTA

PO NATJEČAJU OD 02. STUDENOGA 2023.

Prethodna provjera sposobnosti kandidata za radna mjesta:

1. nastavnik  PRAVNE skupine predmeta , nepuno radno vrijeme od 8 sati rada tjedno (4 sata nastave tjedno)- 1 izvršitelj na neodređeno radno vrijeme

Mjesto rada: Ekonomska škola, Imotski Ulica Brune Bušića 59, Imotski

1. nastavnik  EKONOMSKE  skupine predmeta , nepuno radno vrijeme od 8 sati rada tjedno (4 sata nastave tjedno)- 1 izvršitelj na neodređeno radno vrijeme

Mjesto rada: Ekonomska škola, Imotski Ulica Brune Bušića 59, Imotski

obavit će se usmeno,  putem razgovora s Povjerenstvom. Povjerenstvo u razgovoru s kandidatom za radno mjesto vrednuje

•           poznavanje propisa koji se odnose na djelatnost srednjoškolskog obrazovanja

•           stručno-pedagoške i metodičke kompetencije

Kandidati koji su pravodobno dostavili potpunu prijavu sa svim prilozima odnosno ispravama i ispunjavaju uvjete natječaja biti će pozvani na razgovor.  Poziv na razgovor, datum, mjesto i vrijeme održavanja razgovora s kandidatima bit će dostavljen putem elektroničke  pošte, najmanje 5 dana prije razgovora, te će biti objavljen i na mrežnim stranicama Škole.

Osoba za koju Povjerenstvo utvrdi da nije podnijela potpunu ili pravodobnu prijavu, ili ne ispunjava uvjete natječaja, ne sudjeluje u daljnjem postupku te će o tome biti obaviještena elektroničkim putem.

Za kandidata koji ne pristupi razgovoru smatrat će se da je povukao prijavu na natječaj.

Pravni izvori za pripremu kandidata

-  Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi   („Narodne novine,” broj 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 5/12., 16/12, 86/12., 126/12., 94/13., 152/14., 07/17., 68/18., 98/19. i 64/20. i 151/22)

- Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi NN (112/10, 82/19, 43/20)

• Statut Ekonomska škola, Imotski