Ekonomska škola Imotski

Kako bi se po vašem mišljenju mogli smanjiti izostanci s nastave?

e-Knjižnica

SafetyNet

Ispis statistike od 29. 9. 2010.

Natječaj za dodjelu stipendija

Na ovoj stranici ćete naći potpuni tekst Natječaja za dodjelu stipendija kao i Obrazac za prijavu.

NATJECAJ ZA DODJELU STIPENDIJA 0809.pdf
 Obrazac A 2008.pdf

Zaštita sigurnosti djece na internetu

Informacije o progamu Zaštita sigurnosti djece na internetu i u svijetu mrežnih tehnologija, zajedno sa pripadajućim materijalima dostupne su na poveznici.

Izostanci učenika

Izostanke i zakašnjenja na nastavu i druge oblike odgojno-obrazovnog rada učenici su dužni opravdati (ispričnicom roditelja, skrbnika, liječnika i sl.).

Opravdanim izostancima smatra se bolest učenika, smrtni slučaj u obitelji, iznimne potrebe u čuvanju imovine obitelji, problemi u prometu, elementarne nepogode, bolest članova obitelji i sl.

Učenik može izostati s nastave prema odobrenju:

• nastavnika s njegovog sata;
  • razrednika do tri radna dana;
  • ravnatelja do sedam radnih dana;
  • nastavničkog vijeća više od sedam radnih dana.

Sukladno odredbama Pravilnika o kriterijima za izricanje pedagoških mjera i Statuta Ekonomske škole, Imotski, zbog neopravdanih izostanaka izriču se sljedeće pedagoške mjere:

• opomena: 6 sati;
  • ukor: 11 sati;