Ekonomska škola Imotski

Kako bi se po vašem mišljenju mogli smanjiti izostanci s nastave?

e-Knjižnica

SafetyNet

Ispis statistike od 29. 9. 2010.

Materijali

Ovdje ćete naći materijale koji će vam pomoći upoznati temeljne računovodstvene kategorije, knjigovodstvene isprave, poslovne knjige, financijska izvješća, utjecaje poslovnih događaja na promjene vrijednosti imovine, kapitala, obveza, prihoda, rashoda i rezultata poslovanja. Uz radove naših učenika naći ćete i zadatke za vježbu koji će vam omogućiti lakše savladavanje gradiva iz Računovodstva.

prof . Nevenka Rebić

U prilogu imate dvije mentalne mape. Mentalnu mapu za imovinu izradio je učenik Vladimir Bušić, a mentalnu mapu za troškove učenica Antonija Nenadić.

Video o prihodima, rashodima I financijskom rezultatu poslovanja izradila je učenica Silvija Vuković.

Inovatori Imotske krajine

Naša učenica Ivana Puljiz iz 1. B razreda napravila je prezentaciju "Inovatori Imotske krajine". Izvrstan primjer za izum, patent kao dio dugotrajne nematerijalne imovine. Isto tako izvrstan primjer za poduzetništo i pokretanje biznisa, posla na temelju inovacije, izuma.

prof. Nevenka Rebić

Priloženi dokumenti: