Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski Brod

> O školi  > Knjižnica
Online katalog školske knjižnice:

Katalog školske knjižnice

Radno vrijeme:

8:00 – 14:00                  ponedjeljak, srijeda i petak

12:00 – 18:00                utorak i četvrtak

Nekoliko pravila

Školska knjižnica je mjesto gdje se pohranjuje, stručno obrađuje i daje na korištenje knjižna (knjige, časopisi) i neknjižna građa (AV građa).

Odjednom se mogu posuditi najviše 3 knjige na rok od tri tjedna.

U slučaju gubitka ili oštećenja knjige, knjigu treba nadoknaditi istom knjigom ili drugom knjigom koja je potrebna knjižnici.

Posuđene knjige mogu se zadržati za vrijeme zimskih i proljetnih praznika.

Prije završetka školske godine obavezno je vratiti sve posuđeno iz školske knjižnice.

Članska iskaznica
Člansku iskaznicu treba imati pri posuđivanju knjige jer to bez nje nije moguće obaviti (ovo vrijedi i za učenike i za profesore).

U slučaju gubitka treba odmah obavijestiti knjižnicu kako bi se izradila nova iskaznica.

Ukoliko učenik nije pročitao knjigu može produžiti rok posudbe, ali samo ako tu knjigu nije nitko tražio.

Virtualna šetnja školom

Duplikat svjedodžbe

Šk. god. 2023./2024.

1. razredi

2. razredi

3. razredi

4. razredi

VAŽNO. Obratite pažnju na odabir udžbenika iz stranih jezika (1. strani jezik - nastavljači  i 2. strani jezik - početnici) te izbornih predmeta  vjeronauka ili etike.

Satnica:

Brošura EBŠ

Priručnik VH&PA

Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski Brod / Naselje Andrija Hebrang 13/1, HR-35000 Slavonski Brod / ss-ekonomsko-birotehnicka-sb.skole.hr / skola@ss-ekonomsko-birotehnicka-sb.skole.hr