Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski Brod

Školsku godinu 2008./09. obilježila je selidba u novu školu u Naselju Andrija Hebrang. I VT su sudjelovale u programu povodom svečanog otvorenja, 10. studenog 2008. godine.

U VT Izvor i Sporty počeli su raditi novi zaposlenici.

Pod vodstvom prof. Marije Tomičić osnovane su nove dvije VT, SLATKICA d.o.o. (trgovina slatkišima) i DIJAMANT d.o.o. (trgovina nakitom). Prof. Sanda Lukšić i 3. b razred osnovali su EXPERT d.o.o. (agenciju za foto i marketinške usluge) i APRILISTYLE d.o.o. (studio za njegu i održavanje tijela).

Zaposlenici Izvora i Sportija angažirali su se u pripremi natjecanja "Mladi poduzetnik". A jedna ekipa je osvojila i prvo mjesto na Međužupanijskom natjecanju održanom 23. veljače 2009. O pobjednicima je pisalo u Posavskoj Hrvatskoj i Večernjem listu.

Hrvatski zavod za zapošljavanje u ožujku održava SAJAM POSLOVA, događaj koji je iskoristila VT Sporty za vlastitu promociju.

Povodom Dana škole, 7. svibnja održan je 3. školski sajam vježbeničkih tvrtki.

Virtualna šetnja školom

Duplikat svjedodžbe

Šk. god. 2023./2024.

1. razredi

2. razredi

3. razredi

4. razredi

VAŽNO. Obratite pažnju na odabir udžbenika iz stranih jezika (1. strani jezik - nastavljači  i 2. strani jezik - početnici) te izbornih predmeta  vjeronauka ili etike.

Satnica:

Brošura EBŠ

Priručnik VH&PA

Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski Brod / Naselje Andrija Hebrang 13/1, HR-35000 Slavonski Brod / ss-ekonomsko-birotehnicka-sb.skole.hr / skola@ss-ekonomsko-birotehnicka-sb.skole.hr