Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski Brod

Dan sigurnijeg interneta 2020.

Autor: Marija Deanković, 12. 2. 2020.

U utorak, 11. veljače 2020., obilježili smo Dan sigurnijeg interneta. Učenici su na satu informatike pod vodstvom profesorica Nade Lovrić, Marijane Lopojde i Ane Seletković gledali edukacijske materijale, sudjelovali u radionicama,  razgovarali o temi sigurnog korištenja interneta.

Bili su vrlo zainteresirani, pričali svoja iskustva te zajedno došli da zaključka kako je internet koristan i dobrodošao, ali treba biti vrlo pažljiv i razuman u njegovom korištenju i paziti na svoje digitalne tragove. Centar za sigurniji internet (www.csi.hr) s partnerima  i suradnicima organizirao je na Dan sigurnijeg interneta (11. veljače 2020.) online kviz kojeg su zainteresirani učenici vrlo uspješno riješili.

Ana Seletković, prof.

Virtualna šetnja školom

Duplikat svjedodžbe

Šk. god. 2023./2024.

1. razredi

2. razredi

3. razredi

4. razredi

VAŽNO. Obratite pažnju na odabir udžbenika iz stranih jezika (1. strani jezik - nastavljači  i 2. strani jezik - početnici) te izbornih predmeta  vjeronauka ili etike.

Satnica:

Brošura EBŠ

Priručnik VH&PA

Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski Brod / Naselje Andrija Hebrang 13/1, HR-35000 Slavonski Brod / ss-ekonomsko-birotehnicka-sb.skole.hr / skola@ss-ekonomsko-birotehnicka-sb.skole.hr