Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski Brod

Obilježili smo Dan sigurnijeg interneta, 9. veljače 2022.

Autor: Antonija Stvorić, 9. 2. 2022.

Kao i prijašnjih godina, i ove smo godine obilježili Dan sigurnijeg interneta zanimljivim aktivnostima.

Sigurnost na internetu jedna je od ključnih pretpostavki za nesmetano odvijanje online aktivnosti općenito, a pogotovo kada učenici surađuju s učenicima drugih zemalja u međunarodnim projektima, poput onih na eTwinningu.

Učenici 2.g razreda, koji sudjeluju u eTwinning projektu Do you care what you wear? na satu engleskoga jezika uključili su se u nekoliko aktivnosti kako bi unaprijedili svoje znanje o sigurnosti na internetu. O temi pristojne komunikacije u online okruženju već je bilo riječi na samome početku projekta, no svejedno smo ovoj bitnoj temi posvetili još nešto vremena.

Učenici su pogledali nekoliko videomaterijala koji su postavljeni na Twinspace projekta te smo o njima popričali. Zatim su rješavali kviz Zajedno za bolji Internet, kojega su izradili nastavnici i učenici OŠ Novska te preuzeli svoje diplome nakon uspješno završenoga kviza.

Iako o ovoj temi učenici dosta znaju, uvijek se može naučiti nešto novo i utvrditi već postojeće znanje.

prof. Mirta Kos Kolobarić

Virtualna šetnja školom

Duplikat svjedodžbe

Šk. god. 2023./2024.

1. razredi

2. razredi

3. razredi

4. razredi

VAŽNO. Obratite pažnju na odabir udžbenika iz stranih jezika (1. strani jezik - nastavljači  i 2. strani jezik - početnici) te izbornih predmeta  vjeronauka ili etike.

Satnica:

Brošura EBŠ

Priručnik VH&PA

Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski Brod / Naselje Andrija Hebrang 13/1, HR-35000 Slavonski Brod / ss-ekonomsko-birotehnicka-sb.skole.hr / skola@ss-ekonomsko-birotehnicka-sb.skole.hr