Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za pomoćnike u nastavi šk. god. 2024./2025.

Srednja škola Lovre Montija u Kninu objavljuje Natječaj za popunjavanje radnih mjesta, pomoćnik/ca u nastavi, 2 izvršitelj/ica na određeno, nepuno radno vrijeme, 30 sati tjedno,  za vrijeme trajanja šk. god. 2024/2025.

Uvjeti za zasnivanje radnog odnosa su:

• punoljetnost
  • zdravstvena sposobnost
  • završen program obrazovanja odraslih (osposobljavanja ) za pomoćnika u nastavi i najmanje razinu obrazovanja 4.2 HKO-a
  • nepostojanje zapreka za zasnivanje radnog odnosa u smislu čl 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

Prijavi je potrebno priložiti:

• zamolbu s osobnim podatcima (u kojoj mora biti navedena adresa i broj telefona),
  • životopis,
  • presliku osobne iskaznice,
  • dokaz o zdravstvenoj sposobnosti
  • dokaz o stručnoj spremi (preslika diplome odnosno svjedodžbe),
  • presliku potvrde o završenoj edukaciji za osposobljavanje pomoćnika u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju, i
  • potvrdu da protiv kandidata nije pokrenut kazneni postupak (ne stariju od 6 mjeseci).

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se u roku od 5 (pet) dana od dana objave, poštom ili osobno na adresu:
Srednja škola Lovre Montija, Adresa: Ikičina 30, 22 300 Knin

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Prije donošenja odluke o izboru može se organizirati prethodni razgovor s prijavljenim kandidatima o čemu će kandidati biti telefonski obaviješteni.

Prednost imaju kandidati koji su završili studije na edukacijsko-rehabilitacijskim fakultetima, odnosno studije koji im omogućuju rad u osnovnim školama, posebice oni kandidati koji imaju iskustva u radu s djecom koja su ciljna skupina Poziva (učenici s teškoćama u razvoju). Natjecati se mogu kandidati oba spola, sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova.

Nije potrebno dostavljati originale dokumente, jer natječajna dokumentacija se ne vraća.

Ravnatelj:

Mirko Antunović, prof.

Izvor: Srednja škola Lovre Montija, Knin

objavio: Berta Dragičević   datum: 26. 8. 2024.

Projekt o darovitosti

Poticanje darovitosti - Lovre Montija

Narodna knjižnica Knin

Školski kalendar 23/24

Kad zvoni?
1. sat 8:00 - 8:45
2. sat 8:50 - 9:35
3. sat 9:40 - 10:25
odmor 10:25 - 10:40
4. sat 10:40 - 11:25
5. sat 11:30 - 12:15
6. sat 12:20 - 13:05
7. sat 13:10 - 13:55

Prijavi zlostavljanje

RED BUTTON

Ispis statistike od 3. 3. 2010.